Služby pro Vás

Společnost se uplatňuje na trhu služeb zpracování účetní agendy a mezd od roku 1997 po dobu devíti let. Za tuto dobu se stále rozrůstá a dnes sedm zaměstnanců firmy zpracovává okolo 30ti firem a mzdy pro cca 250 zaměstnanců. Úzce spolupracujeme s certifikovaným daňovým poracem, který dohlíží na odbornost zpracování agendy a sestavuje roční uzávěrky.

Vysokým přínosem je současné poskytování služeb v oblasti prodeje a nasazení moderního ekonomického systému, který nejen instalujeme na server klienta, ale dodáváme i celková řešení na platformě Linux a Windows serverů.

Nepostradatelnou výhodou ve zpracování agend je možnost online vstupů do účetnictví konkrétního klienta, to znamená, že klient může mít okamžitý přehled o hospodaření své firmy, může si sám tisknout vydané faktury, podávat příkazy a podobně, přičemž je stále jeho práce pod kontrolou účetní.

Aktuálně

Nezapomněli jste na daně?

Složitostmi současného daňového kalendáře snadno proplujete s daňovým kalendářem MF ČR .

Informace o SW ABRA

Přehled nabízených verzí systémů ABRA naleznete na webových stránkách www.abra.eu .

Výhodné serverové řešení pro malé firmy

S ekonomickým systémem Abra G2/G3 na serveru Linux / Firebird SQL ušetříte několik desítek tisíc za licence operačního systému a zároveň si zajistíte robusní a spolehlivou platformu pro Vaše účetní data.

CCS Tábor s.r.o., Fügnerova 853, 390 02 Tábor
tel.: 381 253 596, 608 151 621